Producenci

Jakie płyty gumowe wybrać do ... ?

0

Jednym z częściej zadawanych pytań przez naszych klientów jest to: Jakie płyty gumowe wybrać do ... ?

Na początek musimy wiedzieć jakie są rodzaje płyt gumowych, np.: olejoodporne NBR, odporne na warunki atmosferyczne EPDM lub antypoślizgowe METRO/MOLET (w krążki). Więcej informacji "tutaj". Następnie trzeba zastanowić się do czego są nam potrzebne, czy do wyłożenia posadzki w garażu lub w warsztacie, a może w samochodzie dostawczym? Może są potrzebne do wyłożenia stołu, półki lub szuflady. Musimy także wiedzieć w jakim środowisku będą zastosowane, czyli np.: czy będą miały styczność z olejem lub będą wystawione na działanie promieni słonecznych.

Równie ważne są właściwości i parametry wytrzymałościowe, więcej informacji na ich temat znajduje się w artykule o rodzajach płyt i wykładzin gumowych. "sprawdź tutaj"

Teraz możemy przejść do wymiarów. Nasz szeroki asortyment pozwala na dobranie odpowiednich płyt w stosunku do zapotrzebowania.  Standardowe maty mają szerokość 1200 mm i długość 5 lub 10 m (zależnie do grubości), a grubość od 1 do 12 mm. Posiadamy także płyty gumowe prasowane o wymiarach 1 m x 1 m i grubości nawet do 50 mm.

Nasza firma oferuje również usługę cięcia na wymiar "sprawdź tutaj".

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium