Po więcej informacji skontaktuj się z naszym doradcą - tel: 690 339 533 - e-mail: sklep@fi100.pl

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Oferowane maty, płyty i wykładziny gumowe to wysokiej klasy produkty wytworzone z wysokogatunkowego materiału SBR, NBR i innego typu mieszanek kauczukowych. Oferowane płyty gumowe odznaczają się odpornością na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne i działanie olejów. To sprawia, że artykuły znajdują zastosowanie zarówno w gospodarstwie domowym, jak i przemyśle, handlu, budownictwie, rolnictwie i pozostałych sektorach gospodarki.

Płyty i wykładziny gumowe

Płyty i wykładziny gumowe stanowią istotny element wielu zastosowań. Płyty gumowe znajdują swoje zastosowanie w przemyśle, zapewniając skuteczną ochronę podłoża i amortyzację. Są nie tylko antypoślizgowe, ale także doskonale sprawdzają się jako płyty do izolacji dźwiękowej w różnych środowiskach.

Wykładziny gumowe, z kolei, pełnią funkcję ochronną, zwłaszcza w miejscach o dużym ruchu. Idealnie sprawdzają się jako płyty gumowe do magazynów, warsztatów czy jako podkłady pod maszyny.

Płyty i wykładziny gumowe są niezastąpione nie tylko ze względu na swoje właściwości fizyczne, ale również ze względu na wszechstronne zastosowanie, od przemysłowych mat gumowych po płyty ochronne do magazynów.

Asortyment można wykorzystać do produkcji uszczelek, formatek czy podkładek do wyłożenia w pomieszczeniach produkcyjnych, magazynowych i warsztatowych. W katalogu dostępne są wyroby o różnych wymiarach, grubości, wytrzymałości, strukturze. Sprzedajemy je gładkie i z wypustkami, w rolkach oraz arkuszach. Te ostatnie świetnie sprawdzą się jako wykładzina w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusach oraz innych pojazdach używanych w transporcie osobowym i towarowym. Mata gumowa może również stanowić element wyposażenia taboru kolejowego. Zapraszamy do zakupów płyt gumowych. Mamy super ceny!

Po więcej informacji napisz do nas lub zadzwoń:

e-mail: sklep@fi100.pl

tel.: 690 339 533

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium