Po więcej informacji skontaktuj się z naszym doradcą - tel: 601 636 794 - e-mail: sklep@fi100.pl

Producenci
Jakie płyty gumowe wybrać do ... ? 0

      Na początek musimy wiedzieć jakie są rodzaje płyt gumowych, np.: olejoodporne NBR, odporne na warunki atmosferyczne EPDM lub antypoślizgowe METRO/MOLET (w krążki). Następnie trzeba zastanowić się do czego są nam potrzebne, czy do wyłożenia posadzki w garażu lub w warsztacie, a może w samochodzie dostawczym? Może są potrzebne do wyłożenia stołu, półki lub szuflady. (...)

czytaj całość »
Węże gumowe i ich rodzaje 0

      Węże gumowe produkowane są z różnego rodzaju gumy w zależności od przeznaczenia.  Mogą być odporne na oleje, benzyny, kwasy i zasady, odporne na ścieranie, czy wysokie ciśnienie, niskie i wysokie temperatury. Mogą też być antyelektrostatyczne lub trudnopalne. Najczęściej zbudowane są z gumowej warstwy wewnętrznej, wzmocnienia tekstylnego lub też spirali stalowej (w przypadku węży ssawnych), ewentualnie mogą być wzmocnione oplotami z drutu stalowego (w przypadku węży hydraulicznych). Całość pokrywa gumowa warstwa zewnętrzna.

czytaj całość »
Płyty i wykładziny gumowe na wymiar 0

      Oprócz gotowych płyt gumowych oferujemy także usługę cięcia ich na formatki, czyli przycięte elementy gumy na pożądany wymiar. Mogą mieć one dowolny wymiar jednak nie większy niż standardowa płyta czyli 1200 mm szerokości i 5 lub 10 m długości.

czytaj całość »
Wymiary płyt i wykładzin gumowych 0

      W tym artykule przedstawiamy odpowiedź na jedno z najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów - "Jakie wymiary mają nasze płyty gumowe?". Opisujemy w nim wymiary każdego rodzaju płyt gumowych jaki posiadamy w ofercie.

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium