Po więcej informacji skontaktuj się z naszym doradcą - tel: 690 339 533 - e-mail: sklep@fi100.pl

Producenci
Węże firmy AGOMA - Czym się wyróżniają? 0

      Węże firmy AGOMA są stosunkowo nowym produktem na naszym rynku, jednak już zdobyły popularność i renomę dzięki wyższym ciśnieniom pracy, ale również za sprawą swojej elastyczności. Dzięki najwyższej jakości wykonania węże AGOMA zapewniają dłuższy czas eksploatacji, a tym samym oszczędność w postaci braku potrzeby częstej wymiany węży.

czytaj całość »
Jakie płyty gumowe wybrać do ... ? 0

      Na początek musimy wiedzieć jakie są rodzaje płyt gumowych, np.: olejoodporne NBR, odporne na warunki atmosferyczne EPDM lub antypoślizgowe METRO/MOLET (w krążki). Następnie trzeba zastanowić się do czego są nam potrzebne, czy do wyłożenia posadzki w garażu lub w warsztacie, a może w samochodzie dostawczym? Może są potrzebne do wyłożenia stołu, półki lub szuflady. (...)

czytaj całość »
Węże gumowe i ich rodzaje 0

      Węże gumowe produkowane są z różnego rodzaju gumy w zależności od przeznaczenia.  Mogą być odporne na oleje, benzyny, kwasy i zasady, odporne na ścieranie, czy wysokie ciśnienie, niskie i wysokie temperatury. Mogą też być antyelektrostatyczne lub trudnopalne. Najczęściej zbudowane są z gumowej warstwy wewnętrznej, wzmocnienia tekstylnego lub też spirali stalowej (w przypadku węży ssawnych), ewentualnie mogą być wzmocnione oplotami z drutu stalowego (w przypadku węży hydraulicznych). Całość pokrywa gumowa warstwa zewnętrzna.

czytaj całość »
Płyty i wykładziny gumowe na wymiar 0

      Oprócz gotowych płyt gumowych oferujemy także usługę cięcia ich na formatki, czyli przycięte elementy gumy na pożądany wymiar. Mogą mieć one dowolny wymiar jednak nie większy niż standardowa płyta czyli 1200 mm szerokości i 5 lub 10 m długości.

czytaj całość »
Wymiary płyt i wykładzin gumowych 0

      W tym artykule przedstawiamy odpowiedź na jedno z najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów - "Jakie wymiary mają nasze płyty gumowe?". Opisujemy w nim wymiary każdego rodzaju płyt gumowych jaki posiadamy w ofercie.

 

czytaj całość »
Czym ciąć płyty gumowe i wykładziny gumowe? 0

      Płyty jak i wykładziny gumowe można ciąć na różne sposoby. Najprostszym z nich jest użycie zwykłego noża łamanego tzw. tapeciaka i metalowej linijki. Jednak może to nie wystarczyć w przypadku grubszych gum. Im grubsza jest płyta gumowa tym więcej siły trzeba użyć i cięcie staje się mniej dokładne. W takiej sytuacji dużo lepszym rozwiązaniem jest użycie frezarek numerycznych CNC.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium