Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Tel.:
690 339 533

Email.:
sklep@fi100.pl

Do darmowej dostawy: 280,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł
Węże firmy AGOMA - Czym się wyróżniają?

      Węże firmy AGOMA są stosunkowo nowym produktem na naszym rynku, jednak już zdobyły popularność i renomę dzięki wyższym ciśnieniom pracy, ale również za sprawą swojej elastyczności. Dzięki najwyższej jakości wykonania węże AGOMA zapewniają dłuższy czas eksploatacji, a tym samym oszczędność w postaci braku potrzeby częstej wymiany węży.

czytaj całość
Jakie płyty gumowe wybrać do ... ?

      Na początek musimy wiedzieć jakie są rodzaje płyt gumowych, np.: olejoodporne NBR, odporne na warunki atmosferyczne EPDM lub antypoślizgowe METRO/MOLET (w krążki). Następnie trzeba zastanowić się do czego są nam potrzebne, czy do wyłożenia posadzki w garażu lub w warsztacie, a może w samochodzie dostawczym? Może są potrzebne do wyłożenia stołu, półki lub szuflady. (...)

czytaj całość
Węże gumowe i ich rodzaje

      Węże gumowe produkowane są z różnego rodzaju gumy w zależności od przeznaczenia.  Mogą być odporne na oleje, benzyny, kwasy i zasady, odporne na ścieranie, czy wysokie ciśnienie, niskie i wysokie temperatury. Mogą też być antyelektrostatyczne lub trudnopalne. Najczęściej zbudowane są z gumowej warstwy wewnętrznej, wzmocnienia tekstylnego lub też spirali stalowej (w przypadku węży ssawnych), ewentualnie mogą być wzmocnione oplotami z drutu stalowego (w przypadku węży hydraulicznych). Całość pokrywa gumowa warstwa zewnętrzna.

czytaj całość
Płyty i wykładziny gumowe na wymiar

      Oprócz gotowych płyt gumowych oferujemy także usługę cięcia ich na formatki, czyli przycięte elementy gumy na pożądany wymiar. Mogą mieć one dowolny wymiar jednak nie większy niż standardowa płyta czyli 1200 mm szerokości i 5 lub 10 m długości.

czytaj całość
Wymiary płyt i wykładzin gumowych

      W tym artykule przedstawiamy odpowiedź na jedno z najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów - "Jakie wymiary mają nasze płyty gumowe?". Opisujemy w nim wymiary każdego rodzaju płyt gumowych jaki posiadamy w ofercie.

 

czytaj całość
Czym różnią się płyty gumowe EPDM od płyt gumowych NBR? Czym różnią się płyty gumowe EPDM od płyt gumowych NBR?

Jeśli jesteś w branży transportowej, przemysłowej lub budowlanej, z pewnością spotkałeś się z potrzebą używania wysokiej jakości płyt gumowych. Wśród szerokiej gamy dostępnych opcji dwie często wyróżniają się swoimi właściwościami: płyty gumowe EPDM i płyty gumowe NBR. Ale czym tak naprawdę różnią się od siebie i która opcja będzie najlepsza dla Twoich potrzeb? Przyjrzyjmy się bliżej temu zagadnieniu.

czytaj całość
Jakie płyty gumowe wybrać do samochodu dostawczego? Jakie płyty gumowe wybrać do samochodu dostawczego?

Jeśli prowadzisz firmę transportową lub często używasz samochodu dostawczego do przewozu towarów, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak istotne jest utrzymanie pojazdu w doskonałej kondycji. Jednym z kluczowych elementów, które mogą znacząco wpłynąć na wydajność i bezpieczeństwo podczas codziennej eksploatacji, są płyty gumowe. Wybór odpowiednich płyt gumowych może zapewnić ochronę przed uszkodzeniami, zwiększyć trakcję i zapewnić komfort podróży.

czytaj całość
Czym ciąć płyty gumowe i wykładziny gumowe?

      Płyty jak i wykładziny gumowe można ciąć na różne sposoby. Najprostszym z nich jest użycie zwykłego noża łamanego tzw. tapeciaka i metalowej linijki. Jednak może to nie wystarczyć w przypadku grubszych gum. Im grubsza jest płyta gumowa tym więcej siły trzeba użyć i cięcie staje się mniej dokładne. W takiej sytuacji dużo lepszym rozwiązaniem jest użycie frezarek numerycznych CNC.

czytaj całość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium