Po więcej informacji skontaktuj się z naszym doradcą - tel: 690 339 533 - e-mail: sklep@fi100.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Urządzenia oraz instalacje napędzane za pomocą sprężonego powietrza nie spełniają swojej funkcji, jeśli nie są wyposażone w przewody spiralne. Wobec tego radzimy Państwu zaopatrzyć się w te części, najlepiej w zapasie. Dzięki temu łatwo będzie uniknąć przerw w przesyłaniu sprężonego powietrza w systemach pneumatycznych.

Przewody spiralne

Oferta przewodów

W naszej ofercie znajdą Państwo modele do pompowania powietrza, różniące się wielkością. Proponujemy egzemplarze o średnicy wewnętrznej 5 mm i średnicy zewnętrznej 8 mm, a także modele w wymiarach 6,5 mm 10 mm. Największy przewód spiralny pneumatyczny z naszej oferty ma średnicę wewnętrzną 8 mm, a zewnętrzną 12 mm. Wszystkie węże do powietrza są dostępne w długościach 5, 10 i 15 m.

Nasze węże pneumatyczne są łatwe w montażu dzięki zastosowaniu szybkozłączy oraz wytrzymałe na uszkodzenia. Powstały z wytrzymałego poliuretanu, odpornego na rozciąganie i rozdzieranie, a także na substancje chemiczne takie, jak kwasy czy rozpuszczalniki. Materiał ten – a w związku z tym każdy przewód spiralny do powietrza – jest odporny na wilgoć, ścieranie oraz skrajne temperatury.

 

Po więcej informacji napisz do nas lub zadzwoń:

e-mail: sklep@fi100.pl

tel.: 690 339 533

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium