Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Tel.:
690 339 533

Email.:
sklep@fi100.pl

Do darmowej dostawy: 280,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania

Węże gumowe

W korzystnych cenach sprzedajemy przewody i węże gumowe. Nasz sklep fi100.pl to miejsce, gdzie zamówisz produkty przeznaczone do niezakłóconego transferu różnego rodzaju medium roboczego. W naszej ofercie posiadamy węże do wielu zastosowań, jak i specjalistyczne o specjalnej wzmocnionej powłoce wewnętrznej i zewnętrznej.

Węże gumowe zbrojone

Węże gumowe zbrojone to elementy wykorzystywane są w różnych branżach. Dzięki swoim właściwościom stosuje się je zarówno w przemyśle spożywczym, jak i chemicznym. Sprawdź, czym cechują się modele dostępne w naszym sklepie!

Przewód gumowy zbrojony: zastosowanie

Przewód gumowy zbrojony to elastyczna część, mająca szereg właściwości. Dlatego znajduje zastosowanie w wielu różnych branżach. Wynika to z faktu, że elementy te są nie tylko wysoce elastyczne, ale i odporne na czynniki zewnętrzne. Mogą być więc wykorzystywane w różnych warunkach.

W przemyśle chemicznym gumowe węże zbrojone doskonale sprawdzają się przy transporcie różnego rodzaju substancji. Przemysł spożywczy wykorzystuje je na przykład do przesyłania napojów, a w farmacji stosowane są do przesyłania substancji w toku procesów wytwarzania leków. Węże gumowe zbrojone wykorzystuje się też w przemyśle budowlanym oraz energetycznym celem transportu substancji między instalacjami. Znajdują też zastosowanie w branży motoryzacyjnej, co wynika z faktu, że nie szkodzą im takie substancje jak smary czy oleje.

Właściwości gumowych węży zbrojonych

Jedną z najważniejszych właściwości, za którą ceniony jest przewód gumowy zbrojony, jest elastyczność. Dzięki temu bez trudu dopasowuje się on do większości kształtów instalacji, w których jest stosowany. Ważną cechą tego elementu jest też odporność na czynniki zewnętrzne, w tym substancje chemiczne. Można zatem używać go do transportu różnych substancji, nawet tych drażniących.

Ponadto gumowe węże zbrojone są też odporne na wysokie temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne. Dlatego można stosować je w różnych warunkach, bez obaw, że nie spełnią swojego zadania. Są też odporne na pękanie i rozciąganie, w związku z czym uchodzą za elementy o wysokiej trwałości.

Węże gumowe zbrojone sprzedawane są w różnych wariantach, dlatego ich parametry można dostosować do ich przeznaczenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gumowych węży zbrojonych dostępnych w naszym sklepie!

Do ciśnieniowego przesyłu powietrza oraz takich mediów jak zimna i gorąca woda, a także nieagresywnych chemicznie płynów mamy przewód odporny na ścieranie i przetarcie. Produkt wyróżnia się brakiem pamięci kształtu i odkształcania się pod wpływem długotrwałych naprężeń ciśnieniowych. Powyższe właściwości techniczne są niewątpliwy atutem węży i wydłużają ich żywotność. Oferujemy przewody o bardzo zróżnicowanej średnicy wewnętrznej, dzięki czemu dobór odpowiedniego modelu nie będzie żadnym problemem.

Do niezakłóconego transferu paliwa, olejów napędowych proponujemy wąż gumowy wzmocniony z dodatkowym oplotem tekstylnym. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się szeroką i atrakcyjną cenowo ofertą naszego sklepu!

Jak ciąć węże gumowe? Jednym z najprostrzych rozwiązań jest oferowany przez nas Przecinak do węży gumowych i węży PCV.

 

Po więcej informacji napisz do nas lub zadzwoń:

e-mail: sklep@fi100.pl

tel.: 690 339 533

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium