Po więcej informacji skontaktuj się z naszym doradcą - tel: 690 339 533 - e-mail: sklep@fi100.pl

Opcje przeglądania
Producenci

W korzystnych cenach sprzedajemy przewody i węże gumowe. Nasz sklep fi100.pl to miejsce, gdzie zamówisz produkty przeznaczone do niezakłóconego transferu różnego rodzaju medium roboczego. W naszej ofercie posiadamy węże do wielu zastosowań, jak i specjalistyczne o specjalnej wzmocnionej powłoce wewnętrznej i zewnętrznej.

Węże gumowe

Do ciśnieniowego przesyłu powietrza oraz takich mediów jak zimna i gorąca woda, a także nieagresywnych chemicznie płynów mamy przewód odporny na ścieranie i przetarcie. Produkt wyróżnia się brakiem pamięci kształtu i odkształcania się pod wpływem długotrwałych naprężeń ciśnieniowych. Powyższe właściwości techniczne są niewątpliwy atutem węży i wydłużają ich żywotność. Oferujemy przewody o bardzo zróżnicowanej średnicy wewnętrznej, dzięki czemu dobór odpowiedniego modelu nie będzie żadnym problemem.

Do niezakłóconego transferu paliwa, olejów napędowych proponujemy wąż gumowy wzmocniony z dodatkowym oplotem tekstylnym. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się szeroką i atrakcyjną cenowo ofertą naszego sklepu!

Jak ciąć węże gumowe? Jednym z najprostrzych rozwiązań jest oferowany przez nas Przecinak do węży gumowych i węży PCV.

 

Po więcej informacji napisz do nas lub zadzwoń:

e-mail: sklep@fi100.pl

tel.: 690 339 533

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium