Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Tel.:
690 339 533

Email.:
sklep@fi100.pl

Do darmowej dostawy: 280,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Cena
  • Od:
    Do:

Wykładziny gumowe ryflowane

Wykładziny gumowe ryflowane

W naszym sklepie dostępna jest kategoria produktów, jaką są wykładziny gumowe ryflowane. Ze względu na swoje właściwości umieszcza się je w różnych w miejscach, zarówno w zamkniętych zakładach przemysłowych, pojazdach, jak i w przestrzeni publicznej. Dowiedz się, jakie cechy i zastosowanie ma wykładzina gumowa ryflowana!

Gdzie znajdują zastosowanie ryflowane wykładziny gumowe?

Wykładziny gumowe znajdują szerokie zastosowanie w różnych obszarach działalności. Wykorzystuje się je m.in. do wykładania podłóg i posadzek w pomieszczeniach oraz pojazdach np. autobusach, samochodach dostawczych lub pociągach. Tego typu antypoślizgowe wykładziny gumowe sprawdzają się w magazynach, zakładach przemysłowych, przedsiębiorstwach zajmujących się logistyką, warsztatach samochodowych, a także obiektach sportowych. Ponadto wykładzina gumowa ryflowana często spotykana jest w przestrzeni publicznej. Kładzie się ją na korytarzach oraz w innych częściach budynków użyteczności publicznej (lotniska, dworce), celem zapewnienia bezpiecznej powietrzni antypoślizgowej.

Czym powinna cechować się dobrej jakości wykładzina gumowa ryflowana?

Cechą charakterystyczną, którą mają wykładziny gumowe ryflowane, są wgłębienia wzdłuż całej długości płyty. Ich zadaniem jest odprowadzanie wszystkich zbierających się cieczy i zanieczyszczeń. Dobrej jakości ryflowana wykładzina gumowa dzięki swoim właściwościom antypoślizgowym będzie zapewniać też dobrą przyczepność. Powinna być również odporna na różnego typu substancje chemiczne, dzięki czemu można stosować ją w różnych warsztatach i zakładach przemysłowych.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu!

Po więcej informacji napisz do nas lub zadzwoń:

e-mail: sklep@fi100.pl

tel.: 690 339 533

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium